Služby

  • Skladovanie - poskytujeme skladovacie služby pre malé a stredné e-shopy, výrobné a obchodné spoločnosti ako aj pre marketingové a reklamné agentúry. Naše služby sú určené na priebežné uskladnenie tovaru, ktorý je následne určený na expedíciu. Pod túto službu patrí naskladnenie / vyskladnenie tovaru, evidencia tovaru, pridelenie kódu, inventúra. Možnosť realizovať osobný odber na našom sklade.

 

  • Balenie - zabalíme pre Vás tovar do balíkov alebo na paletách. Nemusíte riešiť spotrebný material ako sú krabice, výplň prípadne fólia všetko je zahrnuté v cene balenia. Ďalšími doplnkovými k danej službe je prekontrolovanie zásielky, vyzuálna kontrola, spracovanie dokumentov (dodacie listy / faktúry).
  • Reklamácie a vratky - Prevezmeme tovar od dopravcu na náš sklad, kde prekontrolujeme nepoškodenie prepravovaného balenia ako aj nepoškodenie tovaru. Prekontrolujeme, pretriedime a následne naskladníme daný tovar späť na jeho miesto v sklade, ak je v balíku priložená faktúra tak ju tiež kontrolujeme. Celý tento proces je automaticky zakončený evidenciou Vášho tovaru do nášho systému.

 

 

  • Doprava - Doručte tovar od Vás k Vašim zákazníkom priamo k ich dverám. Doručujeme zásielky v rámci celého Slovenska a Európy. V Bratislave a blízkom okolí (do 10km) vieme zabezpečiť doručenie ešte v deň objednávky tovaru. Zásielky dopravýme vlastnými vozidlami alebo partnerskou kurierskou spoločnosťou prípadne poštou.

 

  • Vyzdvihnutie - Vyzdvihneme Vaše výrobky z výroby a dopravíme ich k nám do skladu. Nemusíte sa už starať o dopravu k nám, všetko za Vás vybavíme Táto služba je určená pre zákazníkov, ktorí maju svoju vlastnú výrobu, aby nemuseli riešit dopravu k nám do skladu. Momentálne je táto služba len pre zákazníkov zo Slovenska.
  • Špeciálne vyzdvihnutie - Vyzdvihneme Vašu zásielku s netradičným charakterom a s vysokou urgenciou doručenia, napr. účtovné doklady, cateringové zásielky a podobne. Garantujeme doručenie v ten istý deň v rámci Bratislavy a blízkeho okolia.

 

 

 

 

kontakt
Kontaktujte nás